Zapisy trwają tylko do:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wybierz najlepszą ścieżkę rozwoju językowego dla dzieci i młodzieży 2-19 lat

Teddy Eddie - licencjonowany angielski dla dzieci 2-7 lat

Happy English Świdnica
Odtwórz film na temat Happy English Świdnica

Angielski dla dzieci metodą Teddy Eddie w Świdnicy

TEDDY EDDIE to nowoczesna, ambitna i niebanalna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci wieku 2-7 lat, dzięki której Twoje dziecko będzie swobodnie posługiwać się językiem angielskim, spontanicznie tworzyć pełne zdania i pokocha ten język.

Lekcje w naszej szkole są pełne prawdziwego, komunikacyjnego języka – od pierwszych zajęć mówimy po angielsku! Jesteśmy jedynym w Świdnicy, akredytowanym centrum tej metody.

 

 

Nauka angielskiego od najmłodszych lat to lepszy start w dorosłe życie. Razem z nami Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku.

BOGATY PAKIET EDUKACYJNY

Zawiera podręcznik, poradnik dla rodziców, sekretną książeczkę, dostęp do platformy edukacyjnej Plac Zabaw Teddy Eddie, dostęp do materiałów deDOMO, teczkę z rączką, dyplom oraz upominek na koniec roku

APLIKACJA PLAC ZABAW

To nasza misiowa aplikacja do nauki języka. Każdy kursant otrzymuje bezpłatny dostęp do gier edukacyjnych, gdzie może utrwalać materiał przez cały rok.

KONTAKT Z RODZICAMI

Dbamy o relacje i chcemy mieć pewność, że rodzice wiedzą, czego uczą się ich dzieci i co dzieje się na zajęciach.

szybkie Efekty

Rodzice naszych uczniów potwierdzają, że bardzo szybko słyszą, jak ich dzieci zaczynają nazywać różne rzeczy po angielsku i śpiewają nasze piosenki.

Happy English lekcje Teddy Eddie
Odtwórz film na temat Happy English lekcje Teddy Eddie

teddy eddie i jego skarpeta

To główny bohater kursu. Dzieci bardzo utożsamiają się z naszym pluszowym misiem, dzięki temu uwielbiają do nas przychodzić!

atak pełnych zdań

Uczymy dzieci mówić pełnymi zdaniami już od pierwszych zajęć, dzięki temu szybko zyskują pewność siebie komunikując się na zajęciach!

dzieci się nie nudzą

Program nie jest nudny - dzieci naprawdę lubią zajęcia, postaci opowiadań i humor, który przemawia właśnie do tej specyficznej grupy wiekowej.

na sportowo

Twoje dziecko rozpiera energia? To normalne, w końcu jest jeszcze małe! Na naszych zajęciach królują aktywności ruchowe - można złapać zadyszkę!

Miejsce, w którym budujemy lepszą przyszłość Twojego dziecka.

Happy English Świdnica
Odtwórz film na temat Happy English Świdnica
Moje dzieci uczęszczają na Kurs Teddy Eddie od zeszłego roku szkolnego. Efekty są zauważalne. Często słyszę pojedyncze słówka, krótkie zwroty. Z chęcią słuchają piosenek z kursu i często słyszę, jak sami je śpiewają. Uwielbiają gry i zabawy na placu zabaw. Wykonują zadania bezbłędnie, co świadczy tylko o tym, że rozumieją polecenia, pojedyncze słówka i zwroty. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Moje dzieci bardzo je uwielbiają. Uwielbiają również swoją panią Olę. Ogromną frajdą są dla nich odwiedziny dużego misia Teddy. Oczywiście my kontynuujemy swoją przygodę z misiem i bardzo polecamy kurs Teddy Eddie.

Jadwiga Kołodziej

Dzień dobry. Odkąd moje dziecko zaczęło uczęszczać na zajęcia językowe w Happy English, zauważyłem, że rozumie słowa, zwroty, ogląda filmy i słucha muzyki w języku angielskim, co przychodzi jej z dużą łatwością. Dziecko jest zadowolone z zajęć, gdyż zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny do danej grupy wiekowej przez najlepsze osoby. Kurs języka polecam wszystkim nowym i obecnym rodzicom dzieci, które chcą poznać smak języka angielskiego.

Sebastian Grodowski

happy English Świdnica
Odtwórz film na temat happy English Świdnica

Zespół Happy English

Poznaj nasze cudowne lektorki języka angielskiego 

Happy English świdnica kadra

Beata Grodowska

Właściciel szkoły

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej i tłumaczeniowej specjalistycznej, na studiach podyplomowych ukończyłam również pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, pedagogikę specjalną: edukację i terapię osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, organizację i zarządzanie oświatą. W wolnym czasie lubię czytać książki, szczególnie powieści Remigiusza Mroza, oglądać seriale i zwiedzać – przy okazji wyjazdów na koncerty z przyjaciółmi.

Happy English świdnica kadra

Magdalena Klarecka

Lektor angielskiego

Jestem absolwentką PUAS w Wałbrzychu na kierunku filologia angielska o specjalizacji pedagogicznej, które skończyłam z wyróżnieniem. Obecnie kontynuuję studia drugiego stopnia o tym samym profilu na UWr. Jestem lektorem metody Teddy Eddie i nauczycielem języka angielskiego od 3 lat. Zawód nauczyciela jest obecny w mojej rodzinie od pokoleń za sprawą mojego dziadka, babci i mamy. Obecnie podtrzymuję tę tradycję wraz z moim mężem, który również pracuje jako nauczyciel angielskiego.
Happy English świdnica kadra

Aleksandra Biały

Lektor angielskiego

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem opiekunem metody Teddy Eddie. Wykorzystuję elementy gier i zabaw, aby zachęcić moich uczniów do działania i komunikacji. Interesuję się komiksami. W czasie wolnym zajmuję się wykonywaniem ilustracji.

Joanna Sierant

lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej i tłumaczeniowej specjalistycznej, na studiach podyplomowych ukończyłam również pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, pedagogikę specjalną: edukację i terapię osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, organizację i zarządzanie oświatą. W wolnym czasie lubię czytać książki, szczególnie powieści Remigiusza Mroza, oglądać seriale i zwiedzać – przy okazji wyjazdów na koncerty z przyjaciółmi.

Katarzyna Kopacz Brodowska

lektorka języka angielskiego

Mam 25 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w szkole podstawowej i przedszkolu. Ukończyłam również studia na kierunku terapia pedagogiczna, choć nie zajmuję się tym w pełnym wymiarze. Uwielbiam pracę z dziećmi. Prywatnie jestem mamą studenta i drugoklasisty lubię piec, od 2020 nie kupuję pieczywa, za to mąkę w ilościach hurtowych, praktykuję uważność (mindfulness) bliskie jest mi bliskościowe podejście do wychowania oraz dbałość o relacje i szacunek dla każdego człowieka. Staram się stosować do zasad komunikacji w duchu nvc. Lubię wypoczywać w kontakcie z naturą wędrując po bliższych i dalszych górach.

Wkrótce uzupełnimy

to miejsce 🙂

Rekrutacja nowych lektorów trwa. Może do nas dołączysz? 🙂

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Częstotliwość i czas trwania zajęć uzależnione są od wieku dziecka i stopnia zaawansowania językowego. Pracujemy w blokach zajęciowych:

  • 1x w tygodniu – 40/90 minut
  • 2x w tygodniu – 35/45/60 minut

Nasi najmłodsi uczniowie to dwulatki, a najstarsi… przygotowują się do matury. Zajmujemy się edukacją językową dzieci i młodzieży ze Świdnicy i okolic w wieku 2-19 lat.

Zapisy na rok szkolny 2023/2024 trwają do 14. września.

Cena uzależniona jest od wielu czynników, m.in. wieku dziecka, częstotliwości zajęć i czasu ich trwania. Prosimy o kontakt z sekretariatem, prześlemy cennik po uzyskaniu kilku informacji dotyczących Państwa dziecka. W cenie kursu Teddy Eddie otrzymasz:

  • pakiet edukacyjny (książki, dostęp do materiałów online, teczka dla ucznia,  poradnik dla rodziców, książeczka z sekretnymi słówkami)
  • opieka metodyka
  • 60 godzin lekcyjnych
  • cotygodniowe podsumowanie tygodnia przesyłane przez nauczyciela na Twojego maila
  • zebrania z rodzicami i raporty postępów uczniów
  • lekcje otwarte po każdym semestrze
  • program Help Track – bezpłatne konsultacje w przypadku dłuższej nieobecności dziecka

Napisz do nas

Kontakt telefoniczny w godz. 8:00-18:00
Ul. Armii Krajowej 7 (parter), 58-100 Świdnica
Nr konta: Happy English sp. z o.o. 43 1090 2369 0000 0001 4342 2575

Zapisy trwają tylko do:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy