fbpx

Kursy Juniors (8-13 lat)

Twoje Dziecko chodzi do szkoły Podstawowej? Czy zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko nauczyło się naprawdę języka? Coraz częściej nie umiesz mu pomóc w kwestiach językowych?

Jako Rodzic ucznia szkoły Podstawowej prawdopodobnie:

 • Chcesz zapewnić mu najlepszy z możliwych start w życie dorosłe;
 • Nie masz na tyle czasu, by samodzielnie dbać o jego edukację językową;
 • Zależy Ci przede wszystkim, aby Twoje Dziecko umiało się komunikować w języku obcym
 • Chcesz, aby Twoje dziecko chętnie chodziło na zajęcia językowe.

 

Nam zależy na dokładnie tym samym!

 • Z tego też powodu każde zajęcia są ciekawie zaplanowane i nastawione głównie na rozwijanie komunikacji.
 • Na zajęciach młodsze dzieci poznają nie tylko poszczególne słówka, ale również całe zwroty.
 • Starsze motywowane są do dłuższych wypowiedzi bardzo często odnoszących się do ich życia.
 • Dzieci osiągają swoje pierwsze sukcesy językowe świetnie się przy tym bawiąc

 

Kurs obejmuje:

 • 60 h lub 80 h lekcyjnych, w zależności od rodzaju grupy
 • pracę z książkami renomowanych wydawnictw
 • stały kontakt lektora z rodzicem (cotygodniowe maile)
 • raporty postępów ucznia po każdym semestrze

Poznaj największe zalety kursu

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek!

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy

Nasi lektorzy posiadają predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Multimedia, rymowanki i piosenki głównymi elementami metody Teddy Eddie

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia

W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

A dla rodzica?

Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Call Now Button